Persol Bratislava – predajne, otváracie hodiny, kontakt

308

Persol Bratislava

Persol BratislavaOverte si dostupnosť značkových predajní Persol v meste Bratislava. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Persol Bratislava. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Persol, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Persol Bratislava, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Persol Bratislava.

Predajne Persol Bratislava

Módna spoločnosť Persol prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Persol v meste Bratislava, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Persol sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Persol sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Persol Bratislava môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Persol v meste Bratislava, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Persol Bratislava.

Mapa Persol Bratislava

Ak ste úspešne našli adresu predajne Persol Bratislava, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Persol ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Persol Bratislava

Ak plánujete návštevu predajne Persol Bratislava, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Persol Bratislava, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Persol sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Persol Bratislava

Persol BratislavaHľadáte bližšie informácie o značke Persol, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Persol Bratislava. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Persol Bratislava.

Obchodné oddelenie Persol Bratislava

Reklamácie Persol Bratislava

Vedúci predajne Persol Bratislava

Leták Persol Bratislava

Už ste si prezreli najnovší leták Persol? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Persol Bratislava.

Ako a kde získať leták Persol Bratislava?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Persol je návšteva ľubovoľnej predajne Persol Bratislava, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Persol Bratislava online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Persol Bratislava?
V najnovšom letáku Persol Bratislava môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Persol. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Persol Bratislava
Navštívili ste už niektorú z predajní Persol? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Persol v meste Bratislava. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Persol Bratislava nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Persol Bratislava

Ak máte skúsenosť s predajňou Persol Bratislava – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Persol.

Hodnotenie a recenzie Persol Bratislava

Máte na Persol Bratislava otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Persol a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Persol Bratislava otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár