Persona Bratislava – predajne, otváracie hodiny, kontakt

284

Persona Bratislava

Persona BratislavaOverte si dostupnosť značkových predajní Persona v meste Bratislava. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Persona Bratislava. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Persona, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Persona Bratislava, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Persona Bratislava.

Predajne Persona Bratislava

Módna spoločnosť Persona prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Persona v meste Bratislava, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Persona sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Persona sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Persona Bratislava môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Persona v meste Bratislava, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Persona Bratislava.

Mapa Persona Bratislava

Ak ste úspešne našli adresu predajne Persona Bratislava, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Persona ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Persona Bratislava

Ak plánujete návštevu predajne Persona Bratislava, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Persona Bratislava, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Persona sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Persona Bratislava

Persona BratislavaHľadáte bližšie informácie o značke Persona, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Persona Bratislava. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Persona Bratislava.

Obchodné oddelenie Persona Bratislava

Reklamácie Persona Bratislava

Vedúci predajne Persona Bratislava

Leták Persona Bratislava

Už ste si prezreli najnovší leták Persona? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Persona Bratislava.

Ako a kde získať leták Persona Bratislava?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Persona je návšteva ľubovoľnej predajne Persona Bratislava, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Persona Bratislava online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Persona Bratislava?
V najnovšom letáku Persona Bratislava môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Persona. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Persona Bratislava
Navštívili ste už niektorú z predajní Persona? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Persona v meste Bratislava. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Persona Bratislava nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Persona Bratislava

Ak máte skúsenosť s predajňou Persona Bratislava – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Persona.

Hodnotenie a recenzie Persona Bratislava

Máte na Persona Bratislava otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Persona a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Persona Bratislava otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár