Peserico Bratislava – predajne, otváracie hodiny, kontakt

272

Peserico Bratislava

Peserico BratislavaOverte si dostupnosť značkových predajní Peserico v meste Bratislava. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Peserico Bratislava. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Peserico, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Peserico Bratislava, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Peserico Bratislava.

Predajne Peserico Bratislava

Módna spoločnosť Peserico prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Peserico v meste Bratislava, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Peserico sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Peserico sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Peserico Bratislava môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Peserico v meste Bratislava, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Peserico Bratislava.

Mapa Peserico Bratislava

Ak ste úspešne našli adresu predajne Peserico Bratislava, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Peserico ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Peserico Bratislava

Ak plánujete návštevu predajne Peserico Bratislava, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Peserico Bratislava, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Peserico sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Peserico Bratislava

Peserico BratislavaHľadáte bližšie informácie o značke Peserico, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Peserico Bratislava. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Peserico Bratislava.

Obchodné oddelenie Peserico Bratislava

Reklamácie Peserico Bratislava

Vedúci predajne Peserico Bratislava

Leták Peserico Bratislava

Už ste si prezreli najnovší leták Peserico? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Peserico Bratislava.

Ako a kde získať leták Peserico Bratislava?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Peserico je návšteva ľubovoľnej predajne Peserico Bratislava, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Peserico Bratislava online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Peserico Bratislava?
V najnovšom letáku Peserico Bratislava môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Peserico. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Peserico Bratislava
Navštívili ste už niektorú z predajní Peserico? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Peserico v meste Bratislava. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Peserico Bratislava nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Peserico Bratislava

Ak máte skúsenosť s predajňou Peserico Bratislava – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Peserico.

Hodnotenie a recenzie Peserico Bratislava

Máte na Peserico Bratislava otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Peserico a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Peserico Bratislava otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár