Peters Bratislava – predajne, otváracie hodiny, kontakt

298

Peters Bratislava

Peters BratislavaOverte si dostupnosť značkových predajní Peters v meste Bratislava. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Peters Bratislava. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Peters, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Peters Bratislava, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Peters Bratislava.

Predajne Peters Bratislava

Módna spoločnosť Peters prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Peters v meste Bratislava, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Peters sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Peters sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Peters Bratislava môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Peters v meste Bratislava, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Peters Bratislava.

Mapa Peters Bratislava

Ak ste úspešne našli adresu predajne Peters Bratislava, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Peters ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Peters Bratislava

Ak plánujete návštevu predajne Peters Bratislava, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Peters Bratislava, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Peters sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Peters Bratislava

Peters BratislavaHľadáte bližšie informácie o značke Peters, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Peters Bratislava. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Peters Bratislava.

Obchodné oddelenie Peters Bratislava

Reklamácie Peters Bratislava

Vedúci predajne Peters Bratislava

Leták Peters Bratislava

Už ste si prezreli najnovší leták Peters? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Peters Bratislava.

Ako a kde získať leták Peters Bratislava?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Peters je návšteva ľubovoľnej predajne Peters Bratislava, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Peters Bratislava online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Peters Bratislava?
V najnovšom letáku Peters Bratislava môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Peters. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Peters Bratislava
Navštívili ste už niektorú z predajní Peters? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Peters v meste Bratislava. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Peters Bratislava nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Peters Bratislava

Ak máte skúsenosť s predajňou Peters Bratislava – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Peters.

Hodnotenie a recenzie Peters Bratislava

Máte na Peters Bratislava otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Peters a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Peters Bratislava otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár