Sandro Bratislava – predajne, otváracie hodiny, kontakt

63

Sandro Bratislava

Sandro BratislavaOverte si dostupnosť značkových predajní Sandro v meste Bratislava. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Sandro Bratislava. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Sandro, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Sandro Bratislava, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Sandro Bratislava.

Predajne Sandro Bratislava

Módna spoločnosť Sandro prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Sandro v meste Bratislava, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Sandro sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Sandro sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Sandro Bratislava môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Sandro v meste Bratislava, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Sandro Bratislava.

Mapa Sandro Bratislava

Ak ste úspešne našli adresu predajne Sandro Bratislava, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Sandro ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Sandro Bratislava

Ak plánujete návštevu predajne Sandro Bratislava, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Sandro Bratislava, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Sandro sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Sandro Bratislava

Sandro BratislavaHľadáte bližšie informácie o značke Sandro, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Sandro Bratislava. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Sandro Bratislava.

Obchodné oddelenie Sandro Bratislava

Reklamácie Sandro Bratislava

Vedúci predajne Sandro Bratislava

Leták Sandro Bratislava

Už ste si prezreli najnovší leták Sandro? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Sandro Bratislava.

Ako a kde získať leták Sandro Bratislava?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Sandro je návšteva ľubovoľnej predajne Sandro Bratislava, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Sandro Bratislava online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Sandro Bratislava?
V najnovšom letáku Sandro Bratislava môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Sandro. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Sandro Bratislava
Navštívili ste už niektorú z predajní Sandro? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Sandro v meste Bratislava. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Sandro Bratislava nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Sandro Bratislava

Ak máte skúsenosť s predajňou Sandro Bratislava – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Sandro.

Hodnotenie a recenzie Sandro Bratislava

Máte na Sandro Bratislava otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Sandro a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Sandro Bratislava otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂