Sangora Bratislava – predajne, otváracie hodiny, kontakt

109

Sangora Bratislava

Sangora BratislavaOverte si dostupnosť značkových predajní Sangora v meste Bratislava. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Sangora Bratislava. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Sangora, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Sangora Bratislava, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Sangora Bratislava.

Predajne Sangora Bratislava

Módna spoločnosť Sangora prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Sangora v meste Bratislava, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Sangora sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Sangora sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Sangora Bratislava môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Sangora v meste Bratislava, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Sangora Bratislava.

Mapa Sangora Bratislava

Ak ste úspešne našli adresu predajne Sangora Bratislava, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Sangora ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Sangora Bratislava

Ak plánujete návštevu predajne Sangora Bratislava, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Sangora Bratislava, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Sangora sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Sangora Bratislava

Sangora BratislavaHľadáte bližšie informácie o značke Sangora, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Sangora Bratislava. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Sangora Bratislava.

Obchodné oddelenie Sangora Bratislava

Reklamácie Sangora Bratislava

Vedúci predajne Sangora Bratislava

Leták Sangora Bratislava

Už ste si prezreli najnovší leták Sangora? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Sangora Bratislava.

Ako a kde získať leták Sangora Bratislava?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Sangora je návšteva ľubovoľnej predajne Sangora Bratislava, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Sangora Bratislava online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Sangora Bratislava?
V najnovšom letáku Sangora Bratislava môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Sangora. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Sangora Bratislava
Navštívili ste už niektorú z predajní Sangora? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Sangora v meste Bratislava. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Sangora Bratislava nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Sangora Bratislava

Ak máte skúsenosť s predajňou Sangora Bratislava – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Sangora.

Hodnotenie a recenzie Sangora Bratislava

Máte na Sangora Bratislava otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Sangora a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Sangora Bratislava otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár