Sassetti Bratislava – predajne, otváracie hodiny, kontakt

106

Sassetti Bratislava

Sassetti BratislavaOverte si dostupnosť značkových predajní Sassetti v meste Bratislava. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Sassetti Bratislava. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Sassetti, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Sassetti Bratislava, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Sassetti Bratislava.

Predajne Sassetti Bratislava

Módna spoločnosť Sassetti prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Sassetti v meste Bratislava, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Sassetti sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Sassetti sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Sassetti Bratislava môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Sassetti v meste Bratislava, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Sassetti Bratislava.

Mapa Sassetti Bratislava

Ak ste úspešne našli adresu predajne Sassetti Bratislava, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Sassetti ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Sassetti Bratislava

Ak plánujete návštevu predajne Sassetti Bratislava, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Sassetti Bratislava, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Sassetti sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Sassetti Bratislava

Sassetti BratislavaHľadáte bližšie informácie o značke Sassetti, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Sassetti Bratislava. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Sassetti Bratislava.

Obchodné oddelenie Sassetti Bratislava

Reklamácie Sassetti Bratislava

Vedúci predajne Sassetti Bratislava

Leták Sassetti Bratislava

Už ste si prezreli najnovší leták Sassetti? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Sassetti Bratislava.

Ako a kde získať leták Sassetti Bratislava?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Sassetti je návšteva ľubovoľnej predajne Sassetti Bratislava, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Sassetti Bratislava online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Sassetti Bratislava?
V najnovšom letáku Sassetti Bratislava môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Sassetti. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Sassetti Bratislava
Navštívili ste už niektorú z predajní Sassetti? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Sassetti v meste Bratislava. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Sassetti Bratislava nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Sassetti Bratislava

Ak máte skúsenosť s predajňou Sassetti Bratislava – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Sassetti.

Hodnotenie a recenzie Sassetti Bratislava

Máte na Sassetti Bratislava otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Sassetti a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Sassetti Bratislava otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár