Scherrer Bratislava – predajne, otváracie hodiny, kontakt

108

Scherrer Bratislava

Scherrer BratislavaOverte si dostupnosť značkových predajní Scherrer v meste Bratislava. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Scherrer Bratislava. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Scherrer, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Scherrer Bratislava, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Scherrer Bratislava.

Predajne Scherrer Bratislava

Módna spoločnosť Scherrer prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Scherrer v meste Bratislava, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Scherrer sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Scherrer sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Scherrer Bratislava môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Scherrer v meste Bratislava, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Scherrer Bratislava.

Mapa Scherrer Bratislava

Ak ste úspešne našli adresu predajne Scherrer Bratislava, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Scherrer ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Scherrer Bratislava

Ak plánujete návštevu predajne Scherrer Bratislava, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Scherrer Bratislava, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Scherrer sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Scherrer Bratislava

Scherrer BratislavaHľadáte bližšie informácie o značke Scherrer, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Scherrer Bratislava. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Scherrer Bratislava.

Obchodné oddelenie Scherrer Bratislava

Reklamácie Scherrer Bratislava

Vedúci predajne Scherrer Bratislava

Leták Scherrer Bratislava

Už ste si prezreli najnovší leták Scherrer? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Scherrer Bratislava.

Ako a kde získať leták Scherrer Bratislava?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Scherrer je návšteva ľubovoľnej predajne Scherrer Bratislava, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Scherrer Bratislava online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Scherrer Bratislava?
V najnovšom letáku Scherrer Bratislava môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Scherrer. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Scherrer Bratislava
Navštívili ste už niektorú z predajní Scherrer? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Scherrer v meste Bratislava. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Scherrer Bratislava nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Scherrer Bratislava

Ak máte skúsenosť s predajňou Scherrer Bratislava – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Scherrer.

Hodnotenie a recenzie Scherrer Bratislava

Máte na Scherrer Bratislava otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Scherrer a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Scherrer Bratislava otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár