Selecta Bratislava – predajne, otváracie hodiny, kontakt

122

Selecta Bratislava

Selecta BratislavaOverte si dostupnosť značkových predajní Selecta v meste Bratislava. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Selecta Bratislava. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Selecta, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Selecta Bratislava, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Selecta Bratislava.

Predajne Selecta Bratislava

Módna spoločnosť Selecta prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Selecta v meste Bratislava, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Selecta sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Selecta sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Selecta Bratislava môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Selecta v meste Bratislava, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Selecta Bratislava.

Mapa Selecta Bratislava

Ak ste úspešne našli adresu predajne Selecta Bratislava, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Selecta ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Selecta Bratislava

Ak plánujete návštevu predajne Selecta Bratislava, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Selecta Bratislava, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Selecta sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Selecta Bratislava

Selecta BratislavaHľadáte bližšie informácie o značke Selecta, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Selecta Bratislava. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Selecta Bratislava.

Obchodné oddelenie Selecta Bratislava

Reklamácie Selecta Bratislava

Vedúci predajne Selecta Bratislava

Leták Selecta Bratislava

Už ste si prezreli najnovší leták Selecta? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Selecta Bratislava.

Ako a kde získať leták Selecta Bratislava?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Selecta je návšteva ľubovoľnej predajne Selecta Bratislava, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Selecta Bratislava online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Selecta Bratislava?
V najnovšom letáku Selecta Bratislava môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Selecta. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Selecta Bratislava
Navštívili ste už niektorú z predajní Selecta? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Selecta v meste Bratislava. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Selecta Bratislava nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Selecta Bratislava

Ak máte skúsenosť s predajňou Selecta Bratislava – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Selecta.

Hodnotenie a recenzie Selecta Bratislava

Máte na Selecta Bratislava otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Selecta a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Selecta Bratislava otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár