Sesto Senso Bratislava – predajne, otváracie hodiny, kontakt

133

Sesto Senso Bratislava

Sesto Senso BratislavaOverte si dostupnosť značkových predajní Sesto Senso v meste Bratislava. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Sesto Senso Bratislava. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Sesto Senso, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Sesto Senso Bratislava, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Sesto Senso Bratislava.

Predajne Sesto Senso Bratislava

Módna spoločnosť Sesto Senso prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Sesto Senso v meste Bratislava, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Sesto Senso sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Sesto Senso sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Sesto Senso Bratislava môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Sesto Senso v meste Bratislava, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Sesto Senso Bratislava.

Mapa Sesto Senso Bratislava

Ak ste úspešne našli adresu predajne Sesto Senso Bratislava, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Sesto Senso ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Sesto Senso Bratislava

Ak plánujete návštevu predajne Sesto Senso Bratislava, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Sesto Senso Bratislava, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Sesto Senso sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Sesto Senso Bratislava

Sesto Senso BratislavaHľadáte bližšie informácie o značke Sesto Senso, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Sesto Senso Bratislava. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Sesto Senso Bratislava.

Obchodné oddelenie Sesto Senso Bratislava

Reklamácie Sesto Senso Bratislava

Vedúci predajne Sesto Senso Bratislava

Leták Sesto Senso Bratislava

Už ste si prezreli najnovší leták Sesto Senso? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Sesto Senso Bratislava.

Ako a kde získať leták Sesto Senso Bratislava?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Sesto Senso je návšteva ľubovoľnej predajne Sesto Senso Bratislava, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Sesto Senso Bratislava online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Sesto Senso Bratislava?
V najnovšom letáku Sesto Senso Bratislava môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Sesto Senso. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Sesto Senso Bratislava
Navštívili ste už niektorú z predajní Sesto Senso? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Sesto Senso v meste Bratislava. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Sesto Senso Bratislava nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Sesto Senso Bratislava

Ak máte skúsenosť s predajňou Sesto Senso Bratislava – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Sesto Senso.

Hodnotenie a recenzie Sesto Senso Bratislava

Máte na Sesto Senso Bratislava otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Sesto Senso a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Sesto Senso Bratislava otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár