Sensor Bratislava – predajne, otváracie hodiny, kontakt

200

Sensor Bratislava

Sensor BratislavaOverte si dostupnosť značkových predajní Sensor v meste Bratislava. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Sensor Bratislava. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Sensor, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Sensor Bratislava, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Sensor Bratislava.

Predajne Sensor Bratislava

Módna spoločnosť Sensor prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Sensor v meste Bratislava, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Sensor sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Sensor sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Sensor Bratislava môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Sensor v meste Bratislava, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Sensor Bratislava.

Mapa Sensor Bratislava

Ak ste úspešne našli adresu predajne Sensor Bratislava, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Sensor ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Sensor Bratislava

Ak plánujete návštevu predajne Sensor Bratislava, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Sensor Bratislava, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Sensor sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Sensor Bratislava

Sensor BratislavaHľadáte bližšie informácie o značke Sensor, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Sensor Bratislava. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Sensor Bratislava.

Obchodné oddelenie Sensor Bratislava

Reklamácie Sensor Bratislava

Vedúci predajne Sensor Bratislava

Leták Sensor Bratislava

Už ste si prezreli najnovší leták Sensor? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Sensor Bratislava.

Ako a kde získať leták Sensor Bratislava?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Sensor je návšteva ľubovoľnej predajne Sensor Bratislava, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Sensor Bratislava online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Sensor Bratislava?
V najnovšom letáku Sensor Bratislava môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Sensor. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Sensor Bratislava
Navštívili ste už niektorú z predajní Sensor? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Sensor v meste Bratislava. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Sensor Bratislava nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Sensor Bratislava

Ak máte skúsenosť s predajňou Sensor Bratislava – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Sensor.

Hodnotenie a recenzie Sensor Bratislava

Máte na Sensor Bratislava otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Sensor a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Sensor Bratislava otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár