Sergio Todzi Bratislava – predajne, otváracie hodiny, kontakt

112

Sergio Todzi Bratislava

Sergio Todzi BratislavaOverte si dostupnosť značkových predajní Sergio Todzi v meste Bratislava. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Sergio Todzi Bratislava. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Sergio Todzi, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Sergio Todzi Bratislava, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Sergio Todzi Bratislava.

Predajne Sergio Todzi Bratislava

Módna spoločnosť Sergio Todzi prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Sergio Todzi v meste Bratislava, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Sergio Todzi sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Sergio Todzi sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Sergio Todzi Bratislava môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Sergio Todzi v meste Bratislava, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Sergio Todzi Bratislava.

Mapa Sergio Todzi Bratislava

Ak ste úspešne našli adresu predajne Sergio Todzi Bratislava, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Sergio Todzi ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Sergio Todzi Bratislava

Ak plánujete návštevu predajne Sergio Todzi Bratislava, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Sergio Todzi Bratislava, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Sergio Todzi sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Sergio Todzi Bratislava

Sergio Todzi BratislavaHľadáte bližšie informácie o značke Sergio Todzi, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Sergio Todzi Bratislava. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Sergio Todzi Bratislava.

Obchodné oddelenie Sergio Todzi Bratislava

Reklamácie Sergio Todzi Bratislava

Vedúci predajne Sergio Todzi Bratislava

Leták Sergio Todzi Bratislava

Už ste si prezreli najnovší leták Sergio Todzi? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Sergio Todzi Bratislava.

Ako a kde získať leták Sergio Todzi Bratislava?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Sergio Todzi je návšteva ľubovoľnej predajne Sergio Todzi Bratislava, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Sergio Todzi Bratislava online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Sergio Todzi Bratislava?
V najnovšom letáku Sergio Todzi Bratislava môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Sergio Todzi. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Sergio Todzi Bratislava
Navštívili ste už niektorú z predajní Sergio Todzi? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Sergio Todzi v meste Bratislava. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Sergio Todzi Bratislava nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Sergio Todzi Bratislava

Ak máte skúsenosť s predajňou Sergio Todzi Bratislava – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Sergio Todzi.

Hodnotenie a recenzie Sergio Todzi Bratislava

Máte na Sergio Todzi Bratislava otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Sergio Todzi a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Sergio Todzi Bratislava otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár