Sermija Bratislava – predajne, otváracie hodiny, kontakt

60

Sermija Bratislava

Sermija BratislavaOverte si dostupnosť značkových predajní Sermija v meste Bratislava. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Sermija Bratislava. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Sermija, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Sermija Bratislava, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Sermija Bratislava.

Predajne Sermija Bratislava

Módna spoločnosť Sermija prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Sermija v meste Bratislava, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Sermija sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Sermija sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Sermija Bratislava môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Sermija v meste Bratislava, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Sermija Bratislava.

Mapa Sermija Bratislava

Ak ste úspešne našli adresu predajne Sermija Bratislava, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Sermija ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Sermija Bratislava

Ak plánujete návštevu predajne Sermija Bratislava, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Sermija Bratislava, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Sermija sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Sermija Bratislava

Sermija BratislavaHľadáte bližšie informácie o značke Sermija, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Sermija Bratislava. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Sermija Bratislava.

Obchodné oddelenie Sermija Bratislava

Reklamácie Sermija Bratislava

Vedúci predajne Sermija Bratislava

Leták Sermija Bratislava

Už ste si prezreli najnovší leták Sermija? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Sermija Bratislava.

Ako a kde získať leták Sermija Bratislava?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Sermija je návšteva ľubovoľnej predajne Sermija Bratislava, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Sermija Bratislava online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Sermija Bratislava?
V najnovšom letáku Sermija Bratislava môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Sermija. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Sermija Bratislava
Navštívili ste už niektorú z predajní Sermija? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Sermija v meste Bratislava. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Sermija Bratislava nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Sermija Bratislava

Ak máte skúsenosť s predajňou Sermija Bratislava – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Sermija.

Hodnotenie a recenzie Sermija Bratislava

Máte na Sermija Bratislava otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Sermija a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Sermija Bratislava otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂