Sero Bratislava – predajne, otváracie hodiny, kontakt

113

Sero Bratislava

Sero BratislavaOverte si dostupnosť značkových predajní Sero v meste Bratislava. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Sero Bratislava. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Sero, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Sero Bratislava, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Sero Bratislava.

Predajne Sero Bratislava

Módna spoločnosť Sero prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Sero v meste Bratislava, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Sero sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Sero sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Sero Bratislava môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Sero v meste Bratislava, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Sero Bratislava.

Mapa Sero Bratislava

Ak ste úspešne našli adresu predajne Sero Bratislava, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Sero ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Sero Bratislava

Ak plánujete návštevu predajne Sero Bratislava, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Sero Bratislava, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Sero sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Sero Bratislava

Sero BratislavaHľadáte bližšie informácie o značke Sero, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Sero Bratislava. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Sero Bratislava.

Obchodné oddelenie Sero Bratislava

Reklamácie Sero Bratislava

Vedúci predajne Sero Bratislava

Leták Sero Bratislava

Už ste si prezreli najnovší leták Sero? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Sero Bratislava.

Ako a kde získať leták Sero Bratislava?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Sero je návšteva ľubovoľnej predajne Sero Bratislava, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Sero Bratislava online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Sero Bratislava?
V najnovšom letáku Sero Bratislava môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Sero. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Sero Bratislava
Navštívili ste už niektorú z predajní Sero? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Sero v meste Bratislava. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Sero Bratislava nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Sero Bratislava

Ak máte skúsenosť s predajňou Sero Bratislava – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Sero.

Hodnotenie a recenzie Sero Bratislava

Máte na Sero Bratislava otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Sero a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Sero Bratislava otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár