Set Bratislava – predajne, otváracie hodiny, kontakt

117

Set Bratislava

Set BratislavaOverte si dostupnosť značkových predajní Set v meste Bratislava. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Set Bratislava. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Set, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Set Bratislava, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Set Bratislava.

Predajne Set Bratislava

Módna spoločnosť Set prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Set v meste Bratislava, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Set sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Set sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Set Bratislava môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Set v meste Bratislava, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Set Bratislava.

Mapa Set Bratislava

Ak ste úspešne našli adresu predajne Set Bratislava, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Set ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Set Bratislava

Ak plánujete návštevu predajne Set Bratislava, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Set Bratislava, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Set sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Set Bratislava

Set BratislavaHľadáte bližšie informácie o značke Set, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Set Bratislava. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Set Bratislava.

Obchodné oddelenie Set Bratislava

Reklamácie Set Bratislava

Vedúci predajne Set Bratislava

Leták Set Bratislava

Už ste si prezreli najnovší leták Set? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Set Bratislava.

Ako a kde získať leták Set Bratislava?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Set je návšteva ľubovoľnej predajne Set Bratislava, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Set Bratislava online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Set Bratislava?
V najnovšom letáku Set Bratislava môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Set. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Set Bratislava
Navštívili ste už niektorú z predajní Set? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Set v meste Bratislava. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Set Bratislava nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Set Bratislava

Ak máte skúsenosť s predajňou Set Bratislava – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Set.

Hodnotenie a recenzie Set Bratislava

Máte na Set Bratislava otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Set a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Set Bratislava otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár