Shana Bratislava – predajne, otváracie hodiny, kontakt

153

Shana Bratislava

Shana BratislavaOverte si dostupnosť značkových predajní Shana v meste Bratislava. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Shana Bratislava. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Shana, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Shana Bratislava, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Shana Bratislava.

Predajne Shana Bratislava

Módna spoločnosť Shana prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Shana v meste Bratislava, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Shana sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Shana sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Shana Bratislava môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Shana v meste Bratislava, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Shana Bratislava.

Mapa Shana Bratislava

Ak ste úspešne našli adresu predajne Shana Bratislava, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Shana ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Shana Bratislava

Ak plánujete návštevu predajne Shana Bratislava, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Shana Bratislava, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Shana sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Shana Bratislava

Shana BratislavaHľadáte bližšie informácie o značke Shana, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Shana Bratislava. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Shana Bratislava.

Obchodné oddelenie Shana Bratislava

Reklamácie Shana Bratislava

Vedúci predajne Shana Bratislava

Leták Shana Bratislava

Už ste si prezreli najnovší leták Shana? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Shana Bratislava.

Ako a kde získať leták Shana Bratislava?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Shana je návšteva ľubovoľnej predajne Shana Bratislava, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Shana Bratislava online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Shana Bratislava?
V najnovšom letáku Shana Bratislava môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Shana. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Shana Bratislava
Navštívili ste už niektorú z predajní Shana? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Shana v meste Bratislava. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Shana Bratislava nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Shana Bratislava

Ak máte skúsenosť s predajňou Shana Bratislava – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Shana.

Hodnotenie a recenzie Shana Bratislava

Máte na Shana Bratislava otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Shana a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Shana Bratislava otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár