Shok Bratislava – predajne, otváracie hodiny, kontakt

121

Shok Bratislava

Shok BratislavaOverte si dostupnosť značkových predajní Shok v meste Bratislava. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Shok Bratislava. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Shok, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Shok Bratislava, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Shok Bratislava.

Predajne Shok Bratislava

Módna spoločnosť Shok prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Shok v meste Bratislava, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Shok sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Shok sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Shok Bratislava môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Shok v meste Bratislava, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Shok Bratislava.

Mapa Shok Bratislava

Ak ste úspešne našli adresu predajne Shok Bratislava, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Shok ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Shok Bratislava

Ak plánujete návštevu predajne Shok Bratislava, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Shok Bratislava, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Shok sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Shok Bratislava

Shok BratislavaHľadáte bližšie informácie o značke Shok, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Shok Bratislava. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Shok Bratislava.

Obchodné oddelenie Shok Bratislava

Reklamácie Shok Bratislava

Vedúci predajne Shok Bratislava

Leták Shok Bratislava

Už ste si prezreli najnovší leták Shok? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Shok Bratislava.

Ako a kde získať leták Shok Bratislava?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Shok je návšteva ľubovoľnej predajne Shok Bratislava, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Shok Bratislava online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Shok Bratislava?
V najnovšom letáku Shok Bratislava môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Shok. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Shok Bratislava
Navštívili ste už niektorú z predajní Shok? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Shok v meste Bratislava. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Shok Bratislava nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Shok Bratislava

Ak máte skúsenosť s predajňou Shok Bratislava – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Shok.

Hodnotenie a recenzie Shok Bratislava

Máte na Shok Bratislava otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Shok a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Shok Bratislava otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár