Adidas Košice – predajne, otváracie hodiny, kontakt

337

Adidas Košice

Adidas KošiceOverte si dostupnosť značkových predajní Adidas v meste Košice. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Adidas Košice. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Adidas, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Adidas Košice, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Adidas Košice.

Predajne Adidas Košice

Módna spoločnosť Adidas prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Adidas v meste Košice, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Adidas sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Adidas sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Adidas Košice môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Adidas v meste Košice, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Adidas Košice.

Mapa Adidas Košice

Ak ste úspešne našli adresu predajne Adidas Košice, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Adidas ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Adidas Košice

Ak plánujete návštevu predajne Adidas Košice, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Adidas Košice, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Adidas sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Adidas Košice

Adidas KošiceHľadáte bližšie informácie o značke Adidas, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Adidas Košice. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Adidas Košice.

Obchodné oddelenie Adidas Košice

Reklamácie Adidas Košice

Vedúci predajne Adidas Košice

Leták Adidas Košice

Už ste si prezreli najnovší leták Adidas? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Adidas Košice.

Ako a kde získať leták Adidas Košice?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Adidas je návšteva ľubovoľnej predajne Adidas Košice, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Adidas Košice online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Adidas Košice?
V najnovšom letáku Adidas Košice môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Adidas. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Adidas Košice
Navštívili ste už niektorú z predajní Adidas? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Adidas v meste Košice. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Adidas Košice nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Adidas Košice

Ak máte skúsenosť s predajňou Adidas Košice – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Adidas.

Hodnotenie a recenzie Adidas Košice

Máte na Adidas Košice otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Adidas a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Adidas Košice otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár