adidas neo Košice – predajne, otváracie hodiny, kontakt

155

adidas neo Košice

adidas neo KošiceOverte si dostupnosť značkových predajní adidas neo v meste Košice. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní adidas neo Košice. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou adidas neo, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o adidas neo Košice, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní adidas neo Košice.

Predajne adidas neo Košice

Módna spoločnosť adidas neo prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu adidas neo v meste Košice, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní adidas neo sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky adidas neo sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne adidas neo Košice môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov adidas neo v meste Košice, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni adidas neo Košice.

Mapa adidas neo Košice

Ak ste úspešne našli adresu predajne adidas neo Košice, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka adidas neo ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny adidas neo Košice

Ak plánujete návštevu predajne adidas neo Košice, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní adidas neo Košice, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne adidas neo sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu adidas neo Košice

adidas neo KošiceHľadáte bližšie informácie o značke adidas neo, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu adidas neo Košice. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom adidas neo Košice.

Obchodné oddelenie adidas neo Košice

Reklamácie adidas neo Košice

Vedúci predajne adidas neo Košice

Leták adidas neo Košice

Už ste si prezreli najnovší leták adidas neo? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku adidas neo Košice.

Ako a kde získať leták adidas neo Košice?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku adidas neo je návšteva ľubovoľnej predajne adidas neo Košice, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták adidas neo Košice online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták adidas neo Košice?
V najnovšom letáku adidas neo Košice môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky adidas neo. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu adidas neo Košice
Navštívili ste už niektorú z predajní adidas neo? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne adidas neo v meste Košice. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni adidas neo Košice nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou adidas neo Košice

Ak máte skúsenosť s predajňou adidas neo Košice – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní adidas neo.

Hodnotenie a recenzie adidas neo Košice

Máte na adidas neo Košice otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou adidas neo a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na adidas neo Košice otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár