adidas neo Logo Alexa Košice – predajne, otváracie hodiny, kontakt

175

adidas neo Logo Alexa Košice

adidas neo Logo Alexa KošiceOverte si dostupnosť značkových predajní adidas neo Logo Alexa v meste Košice. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní adidas neo Logo Alexa Košice. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou adidas neo Logo Alexa, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o adidas neo Logo Alexa Košice, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní adidas neo Logo Alexa Košice.

Predajne adidas neo Logo Alexa Košice

Módna spoločnosť adidas neo Logo Alexa prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu adidas neo Logo Alexa v meste Košice, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní adidas neo Logo Alexa sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky adidas neo Logo Alexa sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne adidas neo Logo Alexa Košice môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov adidas neo Logo Alexa v meste Košice, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni adidas neo Logo Alexa Košice.

Mapa adidas neo Logo Alexa Košice

Ak ste úspešne našli adresu predajne adidas neo Logo Alexa Košice, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka adidas neo Logo Alexa ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny adidas neo Logo Alexa Košice

Ak plánujete návštevu predajne adidas neo Logo Alexa Košice, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní adidas neo Logo Alexa Košice, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne adidas neo Logo Alexa sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu adidas neo Logo Alexa Košice

adidas neo Logo Alexa KošiceHľadáte bližšie informácie o značke adidas neo Logo Alexa, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu adidas neo Logo Alexa Košice. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom adidas neo Logo Alexa Košice.

Obchodné oddelenie adidas neo Logo Alexa Košice

Reklamácie adidas neo Logo Alexa Košice

Vedúci predajne adidas neo Logo Alexa Košice

Leták adidas neo Logo Alexa Košice

Už ste si prezreli najnovší leták adidas neo Logo Alexa? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku adidas neo Logo Alexa Košice.

Ako a kde získať leták adidas neo Logo Alexa Košice?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku adidas neo Logo Alexa je návšteva ľubovoľnej predajne adidas neo Logo Alexa Košice, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták adidas neo Logo Alexa Košice online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták adidas neo Logo Alexa Košice?
V najnovšom letáku adidas neo Logo Alexa Košice môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky adidas neo Logo Alexa. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu adidas neo Logo Alexa Košice
Navštívili ste už niektorú z predajní adidas neo Logo Alexa? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne adidas neo Logo Alexa v meste Košice. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni adidas neo Logo Alexa Košice nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou adidas neo Logo Alexa Košice

Ak máte skúsenosť s predajňou adidas neo Logo Alexa Košice – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní adidas neo Logo Alexa.

Hodnotenie a recenzie adidas neo Logo Alexa Košice

Máte na adidas neo Logo Alexa Košice otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou adidas neo Logo Alexa a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na adidas neo Logo Alexa Košice otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár