Aku Košice – predajne, otváracie hodiny, kontakt

227

Aku Košice

Aku KošiceOverte si dostupnosť značkových predajní Aku v meste Košice. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Aku Košice. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Aku, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Aku Košice, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Aku Košice.

Predajne Aku Košice

Módna spoločnosť Aku prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Aku v meste Košice, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Aku sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Aku sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Aku Košice môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Aku v meste Košice, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Aku Košice.

Mapa Aku Košice

Ak ste úspešne našli adresu predajne Aku Košice, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Aku ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Aku Košice

Ak plánujete návštevu predajne Aku Košice, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Aku Košice, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Aku sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Aku Košice

Aku KošiceHľadáte bližšie informácie o značke Aku, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Aku Košice. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Aku Košice.

Obchodné oddelenie Aku Košice

Reklamácie Aku Košice

Vedúci predajne Aku Košice

Leták Aku Košice

Už ste si prezreli najnovší leták Aku? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Aku Košice.

Ako a kde získať leták Aku Košice?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Aku je návšteva ľubovoľnej predajne Aku Košice, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Aku Košice online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Aku Košice?
V najnovšom letáku Aku Košice môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Aku. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Aku Košice
Navštívili ste už niektorú z predajní Aku? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Aku v meste Košice. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Aku Košice nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Aku Košice

Ak máte skúsenosť s predajňou Aku Košice – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Aku.

Hodnotenie a recenzie Aku Košice

Máte na Aku Košice otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Aku a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Aku Košice otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár