Alex Košice – predajne, otváracie hodiny, kontakt

252

Alex Košice

Alex KošiceOverte si dostupnosť značkových predajní Alex v meste Košice. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Alex Košice. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Alex, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Alex Košice, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Alex Košice.

Predajne Alex Košice

Módna spoločnosť Alex prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Alex v meste Košice, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Alex sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Alex sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Alex Košice môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Alex v meste Košice, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Alex Košice.

Mapa Alex Košice

Ak ste úspešne našli adresu predajne Alex Košice, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Alex ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Alex Košice

Ak plánujete návštevu predajne Alex Košice, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Alex Košice, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Alex sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Alex Košice

Alex KošiceHľadáte bližšie informácie o značke Alex, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Alex Košice. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Alex Košice.

Obchodné oddelenie Alex Košice

Reklamácie Alex Košice

Vedúci predajne Alex Košice

Leták Alex Košice

Už ste si prezreli najnovší leták Alex? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Alex Košice.

Ako a kde získať leták Alex Košice?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Alex je návšteva ľubovoľnej predajne Alex Košice, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Alex Košice online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Alex Košice?
V najnovšom letáku Alex Košice môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Alex. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Alex Košice
Navštívili ste už niektorú z predajní Alex? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Alex v meste Košice. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Alex Košice nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Alex Košice

Ak máte skúsenosť s predajňou Alex Košice – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Alex.

Hodnotenie a recenzie Alex Košice

Máte na Alex Košice otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Alex a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Alex Košice otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár