Akumu Ink Košice – predajne, otváracie hodiny, kontakt

180

Akumu Ink Košice

Akumu Ink KošiceOverte si dostupnosť značkových predajní Akumu Ink v meste Košice. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Akumu Ink Košice. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Akumu Ink, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Akumu Ink Košice, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Akumu Ink Košice.

Predajne Akumu Ink Košice

Módna spoločnosť Akumu Ink prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Akumu Ink v meste Košice, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Akumu Ink sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Akumu Ink sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Akumu Ink Košice môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Akumu Ink v meste Košice, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Akumu Ink Košice.

Mapa Akumu Ink Košice

Ak ste úspešne našli adresu predajne Akumu Ink Košice, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Akumu Ink ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Akumu Ink Košice

Ak plánujete návštevu predajne Akumu Ink Košice, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Akumu Ink Košice, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Akumu Ink sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Akumu Ink Košice

Akumu Ink KošiceHľadáte bližšie informácie o značke Akumu Ink, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Akumu Ink Košice. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Akumu Ink Košice.

Obchodné oddelenie Akumu Ink Košice

Reklamácie Akumu Ink Košice

Vedúci predajne Akumu Ink Košice

Leták Akumu Ink Košice

Už ste si prezreli najnovší leták Akumu Ink? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Akumu Ink Košice.

Ako a kde získať leták Akumu Ink Košice?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Akumu Ink je návšteva ľubovoľnej predajne Akumu Ink Košice, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Akumu Ink Košice online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Akumu Ink Košice?
V najnovšom letáku Akumu Ink Košice môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Akumu Ink. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Akumu Ink Košice
Navštívili ste už niektorú z predajní Akumu Ink? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Akumu Ink v meste Košice. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Akumu Ink Košice nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Akumu Ink Košice

Ak máte skúsenosť s predajňou Akumu Ink Košice – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Akumu Ink.

Hodnotenie a recenzie Akumu Ink Košice

Máte na Akumu Ink Košice otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Akumu Ink a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Akumu Ink Košice otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár