Aldo Košice – predajne, otváracie hodiny, kontakt

495

Aldo Košice

Aldo KošiceOverte si dostupnosť značkových predajní Aldo v meste Košice. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Aldo Košice. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Aldo, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Aldo Košice, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Aldo Košice.

Predajne Aldo Košice

Módna spoločnosť Aldo prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Aldo v meste Košice, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Aldo sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Aldo sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Aldo Košice môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Aldo v meste Košice, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Aldo Košice.

Mapa Aldo Košice

Ak ste úspešne našli adresu predajne Aldo Košice, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Aldo ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Aldo Košice

Ak plánujete návštevu predajne Aldo Košice, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Aldo Košice, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Aldo sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Aldo Košice

Aldo KošiceHľadáte bližšie informácie o značke Aldo, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Aldo Košice. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Aldo Košice.

Obchodné oddelenie Aldo Košice

Reklamácie Aldo Košice

Vedúci predajne Aldo Košice

Leták Aldo Košice

Už ste si prezreli najnovší leták Aldo? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Aldo Košice.

Ako a kde získať leták Aldo Košice?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Aldo je návšteva ľubovoľnej predajne Aldo Košice, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Aldo Košice online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Aldo Košice?
V najnovšom letáku Aldo Košice môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Aldo. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Aldo Košice
Navštívili ste už niektorú z predajní Aldo? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Aldo v meste Košice. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Aldo Košice nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Aldo Košice

Ak máte skúsenosť s predajňou Aldo Košice – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Aldo.

Hodnotenie a recenzie Aldo Košice

Máte na Aldo Košice otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Aldo a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Aldo Košice otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár