Alessi Košice – predajne, otváracie hodiny, kontakt

237

Alessi Košice

Alessi KošiceOverte si dostupnosť značkových predajní Alessi v meste Košice. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Alessi Košice. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Alessi, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Alessi Košice, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Alessi Košice.

Predajne Alessi Košice

Módna spoločnosť Alessi prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Alessi v meste Košice, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Alessi sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Alessi sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Alessi Košice môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Alessi v meste Košice, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Alessi Košice.

Mapa Alessi Košice

Ak ste úspešne našli adresu predajne Alessi Košice, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Alessi ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Alessi Košice

Ak plánujete návštevu predajne Alessi Košice, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Alessi Košice, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Alessi sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Alessi Košice

Alessi KošiceHľadáte bližšie informácie o značke Alessi, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Alessi Košice. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Alessi Košice.

Obchodné oddelenie Alessi Košice

Reklamácie Alessi Košice

Vedúci predajne Alessi Košice

Leták Alessi Košice

Už ste si prezreli najnovší leták Alessi? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Alessi Košice.

Ako a kde získať leták Alessi Košice?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Alessi je návšteva ľubovoľnej predajne Alessi Košice, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Alessi Košice online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Alessi Košice?
V najnovšom letáku Alessi Košice môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Alessi. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Alessi Košice
Navštívili ste už niektorú z predajní Alessi? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Alessi v meste Košice. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Alessi Košice nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Alessi Košice

Ak máte skúsenosť s predajňou Alessi Košice – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Alessi.

Hodnotenie a recenzie Alessi Košice

Máte na Alessi Košice otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Alessi a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Alessi Košice otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár