Alle Košice – predajne, otváracie hodiny, kontakt

171

Alle Košice

Alle KošiceOverte si dostupnosť značkových predajní Alle v meste Košice. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Alle Košice. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Alle, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Alle Košice, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Alle Košice.

Predajne Alle Košice

Módna spoločnosť Alle prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Alle v meste Košice, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Alle sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Alle sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Alle Košice môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Alle v meste Košice, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Alle Košice.

Mapa Alle Košice

Ak ste úspešne našli adresu predajne Alle Košice, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Alle ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Alle Košice

Ak plánujete návštevu predajne Alle Košice, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Alle Košice, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Alle sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Alle Košice

Alle KošiceHľadáte bližšie informácie o značke Alle, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Alle Košice. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Alle Košice.

Obchodné oddelenie Alle Košice

Reklamácie Alle Košice

Vedúci predajne Alle Košice

Leták Alle Košice

Už ste si prezreli najnovší leták Alle? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Alle Košice.

Ako a kde získať leták Alle Košice?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Alle je návšteva ľubovoľnej predajne Alle Košice, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Alle Košice online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Alle Košice?
V najnovšom letáku Alle Košice môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Alle. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Alle Košice
Navštívili ste už niektorú z predajní Alle? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Alle v meste Košice. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Alle Košice nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Alle Košice

Ak máte skúsenosť s predajňou Alle Košice – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Alle.

Hodnotenie a recenzie Alle Košice

Máte na Alle Košice otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Alle a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Alle Košice otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár