Allea Košice – predajne, otváracie hodiny, kontakt

184

Allea Košice

Allea KošiceOverte si dostupnosť značkových predajní Allea v meste Košice. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Allea Košice. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Allea, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Allea Košice, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Allea Košice.

Predajne Allea Košice

Módna spoločnosť Allea prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Allea v meste Košice, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Allea sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Allea sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Allea Košice môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Allea v meste Košice, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Allea Košice.

Mapa Allea Košice

Ak ste úspešne našli adresu predajne Allea Košice, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Allea ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Allea Košice

Ak plánujete návštevu predajne Allea Košice, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Allea Košice, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Allea sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Allea Košice

Allea KošiceHľadáte bližšie informácie o značke Allea, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Allea Košice. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Allea Košice.

Obchodné oddelenie Allea Košice

Reklamácie Allea Košice

Vedúci predajne Allea Košice

Leták Allea Košice

Už ste si prezreli najnovší leták Allea? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Allea Košice.

Ako a kde získať leták Allea Košice?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Allea je návšteva ľubovoľnej predajne Allea Košice, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Allea Košice online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Allea Košice?
V najnovšom letáku Allea Košice môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Allea. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Allea Košice
Navštívili ste už niektorú z predajní Allea? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Allea v meste Košice. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Allea Košice nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Allea Košice

Ak máte skúsenosť s predajňou Allea Košice – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Allea.

Hodnotenie a recenzie Allea Košice

Máte na Allea Košice otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Allea a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Allea Košice otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár