ANNA STERN Košice – predajne, otváracie hodiny, kontakt

216

ANNA STERN Košice

ANNA STERN KošiceOverte si dostupnosť značkových predajní ANNA STERN v meste Košice. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní ANNA STERN Košice. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou ANNA STERN, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o ANNA STERN Košice, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní ANNA STERN Košice.

Predajne ANNA STERN Košice

Módna spoločnosť ANNA STERN prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu ANNA STERN v meste Košice, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní ANNA STERN sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky ANNA STERN sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne ANNA STERN Košice môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov ANNA STERN v meste Košice, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni ANNA STERN Košice.

Mapa ANNA STERN Košice

Ak ste úspešne našli adresu predajne ANNA STERN Košice, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka ANNA STERN ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny ANNA STERN Košice

Ak plánujete návštevu predajne ANNA STERN Košice, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní ANNA STERN Košice, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne ANNA STERN sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu ANNA STERN Košice

ANNA STERN KošiceHľadáte bližšie informácie o značke ANNA STERN, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu ANNA STERN Košice. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom ANNA STERN Košice.

Obchodné oddelenie ANNA STERN Košice

Reklamácie ANNA STERN Košice

Vedúci predajne ANNA STERN Košice

Leták ANNA STERN Košice

Už ste si prezreli najnovší leták ANNA STERN? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku ANNA STERN Košice.

Ako a kde získať leták ANNA STERN Košice?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku ANNA STERN je návšteva ľubovoľnej predajne ANNA STERN Košice, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták ANNA STERN Košice online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták ANNA STERN Košice?
V najnovšom letáku ANNA STERN Košice môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky ANNA STERN. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu ANNA STERN Košice
Navštívili ste už niektorú z predajní ANNA STERN? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne ANNA STERN v meste Košice. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni ANNA STERN Košice nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou ANNA STERN Košice

Ak máte skúsenosť s predajňou ANNA STERN Košice – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní ANNA STERN.

Hodnotenie a recenzie ANNA STERN Košice

Máte na ANNA STERN Košice otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou ANNA STERN a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na ANNA STERN Košice otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár