Anne Klein Košice – predajne, otváracie hodiny, kontakt

229

Anne Klein Košice

Anne Klein KošiceOverte si dostupnosť značkových predajní Anne Klein v meste Košice. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Anne Klein Košice. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Anne Klein, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Anne Klein Košice, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Anne Klein Košice.

Predajne Anne Klein Košice

Módna spoločnosť Anne Klein prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Anne Klein v meste Košice, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Anne Klein sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Anne Klein sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Anne Klein Košice môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Anne Klein v meste Košice, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Anne Klein Košice.

Mapa Anne Klein Košice

Ak ste úspešne našli adresu predajne Anne Klein Košice, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Anne Klein ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Anne Klein Košice

Ak plánujete návštevu predajne Anne Klein Košice, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Anne Klein Košice, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Anne Klein sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Anne Klein Košice

Anne Klein KošiceHľadáte bližšie informácie o značke Anne Klein, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Anne Klein Košice. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Anne Klein Košice.

Obchodné oddelenie Anne Klein Košice

Reklamácie Anne Klein Košice

Vedúci predajne Anne Klein Košice

Leták Anne Klein Košice

Už ste si prezreli najnovší leták Anne Klein? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Anne Klein Košice.

Ako a kde získať leták Anne Klein Košice?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Anne Klein je návšteva ľubovoľnej predajne Anne Klein Košice, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Anne Klein Košice online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Anne Klein Košice?
V najnovšom letáku Anne Klein Košice môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Anne Klein. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Anne Klein Košice
Navštívili ste už niektorú z predajní Anne Klein? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Anne Klein v meste Košice. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Anne Klein Košice nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Anne Klein Košice

Ak máte skúsenosť s predajňou Anne Klein Košice – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Anne Klein.

Hodnotenie a recenzie Anne Klein Košice

Máte na Anne Klein Košice otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Anne Klein a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Anne Klein Košice otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár