Backshop Košice – predajne, otváracie hodiny, kontakt

191

Backshop Košice

Backshop KošiceOverte si dostupnosť značkových predajní Backshop v meste Košice. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Backshop Košice. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Backshop, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Backshop Košice, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Backshop Košice.

Predajne Backshop Košice

Módna spoločnosť Backshop prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Backshop v meste Košice, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Backshop sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Backshop sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Backshop Košice môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Backshop v meste Košice, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Backshop Košice.

Mapa Backshop Košice

Ak ste úspešne našli adresu predajne Backshop Košice, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Backshop ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Backshop Košice

Ak plánujete návštevu predajne Backshop Košice, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Backshop Košice, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Backshop sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Backshop Košice

Backshop KošiceHľadáte bližšie informácie o značke Backshop, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Backshop Košice. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Backshop Košice.

Obchodné oddelenie Backshop Košice

Reklamácie Backshop Košice

Vedúci predajne Backshop Košice

Leták Backshop Košice

Už ste si prezreli najnovší leták Backshop? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Backshop Košice.

Ako a kde získať leták Backshop Košice?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Backshop je návšteva ľubovoľnej predajne Backshop Košice, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Backshop Košice online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Backshop Košice?
V najnovšom letáku Backshop Košice môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Backshop. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Backshop Košice
Navštívili ste už niektorú z predajní Backshop? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Backshop v meste Košice. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Backshop Košice nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Backshop Košice

Ak máte skúsenosť s predajňou Backshop Košice – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Backshop.

Hodnotenie a recenzie Backshop Košice

Máte na Backshop Košice otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Backshop a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Backshop Košice otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár