Backstop Košice – predajne, otváracie hodiny, kontakt

195

Backstop Košice

Backstop KošiceOverte si dostupnosť značkových predajní Backstop v meste Košice. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Backstop Košice. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Backstop, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Backstop Košice, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Backstop Košice.

Predajne Backstop Košice

Módna spoločnosť Backstop prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Backstop v meste Košice, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Backstop sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Backstop sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Backstop Košice môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Backstop v meste Košice, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Backstop Košice.

Mapa Backstop Košice

Ak ste úspešne našli adresu predajne Backstop Košice, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Backstop ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Backstop Košice

Ak plánujete návštevu predajne Backstop Košice, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Backstop Košice, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Backstop sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Backstop Košice

Backstop KošiceHľadáte bližšie informácie o značke Backstop, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Backstop Košice. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Backstop Košice.

Obchodné oddelenie Backstop Košice

Reklamácie Backstop Košice

Vedúci predajne Backstop Košice

Leták Backstop Košice

Už ste si prezreli najnovší leták Backstop? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Backstop Košice.

Ako a kde získať leták Backstop Košice?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Backstop je návšteva ľubovoľnej predajne Backstop Košice, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Backstop Košice online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Backstop Košice?
V najnovšom letáku Backstop Košice môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Backstop. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Backstop Košice
Navštívili ste už niektorú z predajní Backstop? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Backstop v meste Košice. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Backstop Košice nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Backstop Košice

Ak máte skúsenosť s predajňou Backstop Košice – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Backstop.

Hodnotenie a recenzie Backstop Košice

Máte na Backstop Košice otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Backstop a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Backstop Košice otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár