B&B Košice – predajne, otváracie hodiny, kontakt

199

B&B Košice

B&B KošiceOverte si dostupnosť značkových predajní B&B v meste Košice. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní B&B Košice. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou B&B, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o B&B Košice, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní B&B Košice.

Predajne B&B Košice

Módna spoločnosť B&B prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu B&B v meste Košice, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní B&B sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky B&B sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne B&B Košice môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov B&B v meste Košice, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni B&B Košice.

Mapa B&B Košice

Ak ste úspešne našli adresu predajne B&B Košice, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka B&B ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny B&B Košice

Ak plánujete návštevu predajne B&B Košice, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní B&B Košice, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne B&B sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu B&B Košice

B&B KošiceHľadáte bližšie informácie o značke B&B, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu B&B Košice. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom B&B Košice.

Obchodné oddelenie B&B Košice

Reklamácie B&B Košice

Vedúci predajne B&B Košice

Leták B&B Košice

Už ste si prezreli najnovší leták B&B? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku B&B Košice.

Ako a kde získať leták B&B Košice?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku B&B je návšteva ľubovoľnej predajne B&B Košice, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták B&B Košice online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták B&B Košice?
V najnovšom letáku B&B Košice môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky B&B. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu B&B Košice
Navštívili ste už niektorú z predajní B&B? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne B&B v meste Košice. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni B&B Košice nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou B&B Košice

Ak máte skúsenosť s predajňou B&B Košice – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní B&B.

Hodnotenie a recenzie B&B Košice

Máte na B&B Košice otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou B&B a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na B&B Košice otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár