CALAMAR Košice – predajne, otváracie hodiny, kontakt

308

CALAMAR Košice

CALAMAR KošiceOverte si dostupnosť značkových predajní CALAMAR v meste Košice. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní CALAMAR Košice. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou CALAMAR, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o CALAMAR Košice, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní CALAMAR Košice.

Predajne CALAMAR Košice

Módna spoločnosť CALAMAR prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu CALAMAR v meste Košice, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní CALAMAR sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky CALAMAR sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne CALAMAR Košice môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov CALAMAR v meste Košice, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni CALAMAR Košice.

Mapa CALAMAR Košice

Ak ste úspešne našli adresu predajne CALAMAR Košice, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka CALAMAR ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny CALAMAR Košice

Ak plánujete návštevu predajne CALAMAR Košice, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní CALAMAR Košice, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne CALAMAR sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu CALAMAR Košice

CALAMAR KošiceHľadáte bližšie informácie o značke CALAMAR, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu CALAMAR Košice. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom CALAMAR Košice.

Obchodné oddelenie CALAMAR Košice

Reklamácie CALAMAR Košice

Vedúci predajne CALAMAR Košice

Leták CALAMAR Košice

Už ste si prezreli najnovší leták CALAMAR? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku CALAMAR Košice.

Ako a kde získať leták CALAMAR Košice?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku CALAMAR je návšteva ľubovoľnej predajne CALAMAR Košice, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták CALAMAR Košice online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták CALAMAR Košice?
V najnovšom letáku CALAMAR Košice môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky CALAMAR. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu CALAMAR Košice
Navštívili ste už niektorú z predajní CALAMAR? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne CALAMAR v meste Košice. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni CALAMAR Košice nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou CALAMAR Košice

Ak máte skúsenosť s predajňou CALAMAR Košice – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní CALAMAR.

Hodnotenie a recenzie CALAMAR Košice

Máte na CALAMAR Košice otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou CALAMAR a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na CALAMAR Košice otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár