Calliope Košice – predajne, otváracie hodiny, kontakt

755

Calliope Košice

Calliope KošiceOverte si dostupnosť značkových predajní Calliope v meste Košice. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Calliope Košice. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Calliope, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Calliope Košice, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Calliope Košice.

Predajne Calliope Košice

Módna spoločnosť Calliope prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Calliope v meste Košice, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Calliope sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Calliope sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Calliope Košice môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Calliope v meste Košice, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Calliope Košice.

Mapa Calliope Košice

Ak ste úspešne našli adresu predajne Calliope Košice, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Calliope ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Calliope Košice

Ak plánujete návštevu predajne Calliope Košice, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Calliope Košice, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Calliope sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Calliope Košice

Calliope KošiceHľadáte bližšie informácie o značke Calliope, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Calliope Košice. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Calliope Košice.

Obchodné oddelenie Calliope Košice

Reklamácie Calliope Košice

Vedúci predajne Calliope Košice

Leták Calliope Košice

Už ste si prezreli najnovší leták Calliope? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Calliope Košice.

Ako a kde získať leták Calliope Košice?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Calliope je návšteva ľubovoľnej predajne Calliope Košice, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Calliope Košice online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Calliope Košice?
V najnovšom letáku Calliope Košice môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Calliope. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Calliope Košice
Navštívili ste už niektorú z predajní Calliope? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Calliope v meste Košice. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Calliope Košice nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Calliope Košice

Ak máte skúsenosť s predajňou Calliope Košice – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Calliope.

Hodnotenie a recenzie Calliope Košice

Máte na Calliope Košice otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Calliope a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Calliope Košice otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár