Calvin Klein Home Košice – predajne, otváracie hodiny, kontakt

194

Calvin Klein Home Košice

Calvin Klein Home KošiceOverte si dostupnosť značkových predajní Calvin Klein Home v meste Košice. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Calvin Klein Home Košice. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Calvin Klein Home, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Calvin Klein Home Košice, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Calvin Klein Home Košice.

Predajne Calvin Klein Home Košice

Módna spoločnosť Calvin Klein Home prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Calvin Klein Home v meste Košice, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Calvin Klein Home sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Calvin Klein Home sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Calvin Klein Home Košice môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Calvin Klein Home v meste Košice, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Calvin Klein Home Košice.

Mapa Calvin Klein Home Košice

Ak ste úspešne našli adresu predajne Calvin Klein Home Košice, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Calvin Klein Home ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Calvin Klein Home Košice

Ak plánujete návštevu predajne Calvin Klein Home Košice, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Calvin Klein Home Košice, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Calvin Klein Home sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Calvin Klein Home Košice

Calvin Klein Home KošiceHľadáte bližšie informácie o značke Calvin Klein Home, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Calvin Klein Home Košice. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Calvin Klein Home Košice.

Obchodné oddelenie Calvin Klein Home Košice

Reklamácie Calvin Klein Home Košice

Vedúci predajne Calvin Klein Home Košice

Leták Calvin Klein Home Košice

Už ste si prezreli najnovší leták Calvin Klein Home? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Calvin Klein Home Košice.

Ako a kde získať leták Calvin Klein Home Košice?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Calvin Klein Home je návšteva ľubovoľnej predajne Calvin Klein Home Košice, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Calvin Klein Home Košice online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Calvin Klein Home Košice?
V najnovšom letáku Calvin Klein Home Košice môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Calvin Klein Home. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Calvin Klein Home Košice
Navštívili ste už niektorú z predajní Calvin Klein Home? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Calvin Klein Home v meste Košice. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Calvin Klein Home Košice nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Calvin Klein Home Košice

Ak máte skúsenosť s predajňou Calvin Klein Home Košice – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Calvin Klein Home.

Hodnotenie a recenzie Calvin Klein Home Košice

Máte na Calvin Klein Home Košice otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Calvin Klein Home a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Calvin Klein Home Košice otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár