Calzedonia Košice – predajne, otváracie hodiny, kontakt

261

Calzedonia Košice

Calzedonia KošiceOverte si dostupnosť značkových predajní Calzedonia v meste Košice. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Calzedonia Košice. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Calzedonia, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Calzedonia Košice, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Calzedonia Košice.

Predajne Calzedonia Košice

Módna spoločnosť Calzedonia prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Calzedonia v meste Košice, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Calzedonia sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Calzedonia sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Calzedonia Košice môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Calzedonia v meste Košice, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Calzedonia Košice.

Mapa Calzedonia Košice

Ak ste úspešne našli adresu predajne Calzedonia Košice, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Calzedonia ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Calzedonia Košice

Ak plánujete návštevu predajne Calzedonia Košice, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Calzedonia Košice, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Calzedonia sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Calzedonia Košice

Calzedonia KošiceHľadáte bližšie informácie o značke Calzedonia, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Calzedonia Košice. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Calzedonia Košice.

Obchodné oddelenie Calzedonia Košice

Reklamácie Calzedonia Košice

Vedúci predajne Calzedonia Košice

Leták Calzedonia Košice

Už ste si prezreli najnovší leták Calzedonia? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Calzedonia Košice.

Ako a kde získať leták Calzedonia Košice?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Calzedonia je návšteva ľubovoľnej predajne Calzedonia Košice, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Calzedonia Košice online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Calzedonia Košice?
V najnovšom letáku Calzedonia Košice môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Calzedonia. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Calzedonia Košice
Navštívili ste už niektorú z predajní Calzedonia? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Calzedonia v meste Košice. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Calzedonia Košice nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Calzedonia Košice

Ak máte skúsenosť s predajňou Calzedonia Košice – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Calzedonia.

Hodnotenie a recenzie Calzedonia Košice

Máte na Calzedonia Košice otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Calzedonia a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Calzedonia Košice otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár