Campus Košice – predajne, otváracie hodiny, kontakt

236

Campus Košice

Campus KošiceOverte si dostupnosť značkových predajní Campus v meste Košice. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Campus Košice. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Campus, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Campus Košice, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Campus Košice.

Predajne Campus Košice

Módna spoločnosť Campus prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Campus v meste Košice, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Campus sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Campus sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Campus Košice môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Campus v meste Košice, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Campus Košice.

Mapa Campus Košice

Ak ste úspešne našli adresu predajne Campus Košice, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Campus ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Campus Košice

Ak plánujete návštevu predajne Campus Košice, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Campus Košice, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Campus sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Campus Košice

Campus KošiceHľadáte bližšie informácie o značke Campus, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Campus Košice. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Campus Košice.

Obchodné oddelenie Campus Košice

Reklamácie Campus Košice

Vedúci predajne Campus Košice

Leták Campus Košice

Už ste si prezreli najnovší leták Campus? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Campus Košice.

Ako a kde získať leták Campus Košice?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Campus je návšteva ľubovoľnej predajne Campus Košice, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Campus Košice online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Campus Košice?
V najnovšom letáku Campus Košice môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Campus. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Campus Košice
Navštívili ste už niektorú z predajní Campus? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Campus v meste Košice. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Campus Košice nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Campus Košice

Ak máte skúsenosť s predajňou Campus Košice – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Campus.

Hodnotenie a recenzie Campus Košice

Máte na Campus Košice otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Campus a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Campus Košice otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár