Cappellini Košice – predajne, otváracie hodiny, kontakt

183

Cappellini Košice

Cappellini KošiceOverte si dostupnosť značkových predajní Cappellini v meste Košice. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Cappellini Košice. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Cappellini, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Cappellini Košice, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Cappellini Košice.

Predajne Cappellini Košice

Módna spoločnosť Cappellini prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Cappellini v meste Košice, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Cappellini sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Cappellini sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Cappellini Košice môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Cappellini v meste Košice, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Cappellini Košice.

Mapa Cappellini Košice

Ak ste úspešne našli adresu predajne Cappellini Košice, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Cappellini ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Cappellini Košice

Ak plánujete návštevu predajne Cappellini Košice, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Cappellini Košice, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Cappellini sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Cappellini Košice

Cappellini KošiceHľadáte bližšie informácie o značke Cappellini, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Cappellini Košice. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Cappellini Košice.

Obchodné oddelenie Cappellini Košice

Reklamácie Cappellini Košice

Vedúci predajne Cappellini Košice

Leták Cappellini Košice

Už ste si prezreli najnovší leták Cappellini? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Cappellini Košice.

Ako a kde získať leták Cappellini Košice?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Cappellini je návšteva ľubovoľnej predajne Cappellini Košice, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Cappellini Košice online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Cappellini Košice?
V najnovšom letáku Cappellini Košice môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Cappellini. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Cappellini Košice
Navštívili ste už niektorú z predajní Cappellini? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Cappellini v meste Košice. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Cappellini Košice nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Cappellini Košice

Ak máte skúsenosť s predajňou Cappellini Košice – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Cappellini.

Hodnotenie a recenzie Cappellini Košice

Máte na Cappellini Košice otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Cappellini a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Cappellini Košice otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár