Carambola Košice – predajne, otváracie hodiny, kontakt

202

Carambola Košice

Carambola KošiceOverte si dostupnosť značkových predajní Carambola v meste Košice. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Carambola Košice. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Carambola, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Carambola Košice, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Carambola Košice.

Predajne Carambola Košice

Módna spoločnosť Carambola prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Carambola v meste Košice, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Carambola sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Carambola sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Carambola Košice môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Carambola v meste Košice, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Carambola Košice.

Mapa Carambola Košice

Ak ste úspešne našli adresu predajne Carambola Košice, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Carambola ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Carambola Košice

Ak plánujete návštevu predajne Carambola Košice, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Carambola Košice, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Carambola sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Carambola Košice

Carambola KošiceHľadáte bližšie informácie o značke Carambola, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Carambola Košice. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Carambola Košice.

Obchodné oddelenie Carambola Košice

Reklamácie Carambola Košice

Vedúci predajne Carambola Košice

Leták Carambola Košice

Už ste si prezreli najnovší leták Carambola? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Carambola Košice.

Ako a kde získať leták Carambola Košice?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Carambola je návšteva ľubovoľnej predajne Carambola Košice, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Carambola Košice online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Carambola Košice?
V najnovšom letáku Carambola Košice môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Carambola. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Carambola Košice
Navštívili ste už niektorú z predajní Carambola? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Carambola v meste Košice. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Carambola Košice nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Carambola Košice

Ak máte skúsenosť s predajňou Carambola Košice – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Carambola.

Hodnotenie a recenzie Carambola Košice

Máte na Carambola Košice otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Carambola a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Carambola Košice otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár