Carllos Košice – predajne, otváracie hodiny, kontakt

175

Carllos Košice

Carllos KošiceOverte si dostupnosť značkových predajní Carllos v meste Košice. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Carllos Košice. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Carllos, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Carllos Košice, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Carllos Košice.

Predajne Carllos Košice

Módna spoločnosť Carllos prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Carllos v meste Košice, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Carllos sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Carllos sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Carllos Košice môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Carllos v meste Košice, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Carllos Košice.

Mapa Carllos Košice

Ak ste úspešne našli adresu predajne Carllos Košice, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Carllos ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Carllos Košice

Ak plánujete návštevu predajne Carllos Košice, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Carllos Košice, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Carllos sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Carllos Košice

Carllos KošiceHľadáte bližšie informácie o značke Carllos, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Carllos Košice. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Carllos Košice.

Obchodné oddelenie Carllos Košice

Reklamácie Carllos Košice

Vedúci predajne Carllos Košice

Leták Carllos Košice

Už ste si prezreli najnovší leták Carllos? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Carllos Košice.

Ako a kde získať leták Carllos Košice?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Carllos je návšteva ľubovoľnej predajne Carllos Košice, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Carllos Košice online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Carllos Košice?
V najnovšom letáku Carllos Košice môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Carllos. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Carllos Košice
Navštívili ste už niektorú z predajní Carllos? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Carllos v meste Košice. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Carllos Košice nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Carllos Košice

Ak máte skúsenosť s predajňou Carllos Košice – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Carllos.

Hodnotenie a recenzie Carllos Košice

Máte na Carllos Košice otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Carllos a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Carllos Košice otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár