Cavalli Košice – predajne, otváracie hodiny, kontakt

236

Cavalli Košice

Cavalli KošiceOverte si dostupnosť značkových predajní Cavalli v meste Košice. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Cavalli Košice. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Cavalli, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Cavalli Košice, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Cavalli Košice.

Predajne Cavalli Košice

Módna spoločnosť Cavalli prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Cavalli v meste Košice, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Cavalli sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Cavalli sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Cavalli Košice môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Cavalli v meste Košice, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Cavalli Košice.

Mapa Cavalli Košice

Ak ste úspešne našli adresu predajne Cavalli Košice, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Cavalli ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Cavalli Košice

Ak plánujete návštevu predajne Cavalli Košice, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Cavalli Košice, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Cavalli sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Cavalli Košice

Cavalli KošiceHľadáte bližšie informácie o značke Cavalli, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Cavalli Košice. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Cavalli Košice.

Obchodné oddelenie Cavalli Košice

Reklamácie Cavalli Košice

Vedúci predajne Cavalli Košice

Leták Cavalli Košice

Už ste si prezreli najnovší leták Cavalli? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Cavalli Košice.

Ako a kde získať leták Cavalli Košice?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Cavalli je návšteva ľubovoľnej predajne Cavalli Košice, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Cavalli Košice online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Cavalli Košice?
V najnovšom letáku Cavalli Košice môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Cavalli. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Cavalli Košice
Navštívili ste už niektorú z predajní Cavalli? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Cavalli v meste Košice. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Cavalli Košice nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Cavalli Košice

Ak máte skúsenosť s predajňou Cavalli Košice – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Cavalli.

Hodnotenie a recenzie Cavalli Košice

Máte na Cavalli Košice otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Cavalli a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Cavalli Košice otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár