Carpisa Košice – predajne, otváracie hodiny, kontakt

1 214

Carpisa Košice

Carpisa KošiceOverte si dostupnosť značkových predajní Carpisa v meste Košice. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Carpisa Košice. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Carpisa, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Carpisa Košice, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Carpisa Košice.

Predajne Carpisa Košice

Módna spoločnosť Carpisa prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Carpisa v meste Košice, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Carpisa sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Carpisa sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Carpisa Košice môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Carpisa v meste Košice, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Carpisa Košice.

Mapa Carpisa Košice

Ak ste úspešne našli adresu predajne Carpisa Košice, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Carpisa ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Carpisa Košice

Ak plánujete návštevu predajne Carpisa Košice, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Carpisa Košice, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Carpisa sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Carpisa Košice

Carpisa KošiceHľadáte bližšie informácie o značke Carpisa, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Carpisa Košice. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Carpisa Košice.

Obchodné oddelenie Carpisa Košice

Reklamácie Carpisa Košice

Vedúci predajne Carpisa Košice

Leták Carpisa Košice

Už ste si prezreli najnovší leták Carpisa? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Carpisa Košice.

Ako a kde získať leták Carpisa Košice?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Carpisa je návšteva ľubovoľnej predajne Carpisa Košice, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Carpisa Košice online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Carpisa Košice?
V najnovšom letáku Carpisa Košice môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Carpisa. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Carpisa Košice
Navštívili ste už niektorú z predajní Carpisa? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Carpisa v meste Košice. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Carpisa Košice nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Carpisa Košice

Ak máte skúsenosť s predajňou Carpisa Košice – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Carpisa.

Hodnotenie a recenzie Carpisa Košice

Máte na Carpisa Košice otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Carpisa a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Carpisa Košice otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár