Carton Košice – predajne, otváracie hodiny, kontakt

184

Carton Košice

Carton KošiceOverte si dostupnosť značkových predajní Carton v meste Košice. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Carton Košice. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Carton, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Carton Košice, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Carton Košice.

Predajne Carton Košice

Módna spoločnosť Carton prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Carton v meste Košice, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Carton sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Carton sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Carton Košice môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Carton v meste Košice, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Carton Košice.

Mapa Carton Košice

Ak ste úspešne našli adresu predajne Carton Košice, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Carton ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Carton Košice

Ak plánujete návštevu predajne Carton Košice, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Carton Košice, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Carton sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Carton Košice

Carton KošiceHľadáte bližšie informácie o značke Carton, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Carton Košice. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Carton Košice.

Obchodné oddelenie Carton Košice

Reklamácie Carton Košice

Vedúci predajne Carton Košice

Leták Carton Košice

Už ste si prezreli najnovší leták Carton? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Carton Košice.

Ako a kde získať leták Carton Košice?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Carton je návšteva ľubovoľnej predajne Carton Košice, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Carton Košice online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Carton Košice?
V najnovšom letáku Carton Košice môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Carton. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Carton Košice
Navštívili ste už niektorú z predajní Carton? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Carton v meste Košice. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Carton Košice nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Carton Košice

Ak máte skúsenosť s predajňou Carton Košice – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Carton.

Hodnotenie a recenzie Carton Košice

Máte na Carton Košice otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Carton a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Carton Košice otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár