Casio Košice – predajne, otváracie hodiny, kontakt

614

Casio Košice

Casio KošiceOverte si dostupnosť značkových predajní Casio v meste Košice. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Casio Košice. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Casio, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Casio Košice, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Casio Košice.

Predajne Casio Košice

Módna spoločnosť Casio prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Casio v meste Košice, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Casio sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Casio sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Casio Košice môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Casio v meste Košice, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Casio Košice.

Mapa Casio Košice

Ak ste úspešne našli adresu predajne Casio Košice, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Casio ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Casio Košice

Ak plánujete návštevu predajne Casio Košice, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Casio Košice, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Casio sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Casio Košice

Casio KošiceHľadáte bližšie informácie o značke Casio, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Casio Košice. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Casio Košice.

Obchodné oddelenie Casio Košice

Reklamácie Casio Košice

Vedúci predajne Casio Košice

Leták Casio Košice

Už ste si prezreli najnovší leták Casio? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Casio Košice.

Ako a kde získať leták Casio Košice?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Casio je návšteva ľubovoľnej predajne Casio Košice, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Casio Košice online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Casio Košice?
V najnovšom letáku Casio Košice môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Casio. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Casio Košice
Navštívili ste už niektorú z predajní Casio? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Casio v meste Košice. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Casio Košice nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Casio Košice

Ak máte skúsenosť s predajňou Casio Košice – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Casio.

Hodnotenie a recenzie Casio Košice

Máte na Casio Košice otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Casio a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Casio Košice otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár