Casteller Košice – predajne, otváracie hodiny, kontakt

176

Casteller Košice

Casteller KošiceOverte si dostupnosť značkových predajní Casteller v meste Košice. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Casteller Košice. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Casteller, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Casteller Košice, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Casteller Košice.

Predajne Casteller Košice

Módna spoločnosť Casteller prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Casteller v meste Košice, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Casteller sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Casteller sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Casteller Košice môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Casteller v meste Košice, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Casteller Košice.

Mapa Casteller Košice

Ak ste úspešne našli adresu predajne Casteller Košice, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Casteller ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Casteller Košice

Ak plánujete návštevu predajne Casteller Košice, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Casteller Košice, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Casteller sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Casteller Košice

Casteller KošiceHľadáte bližšie informácie o značke Casteller, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Casteller Košice. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Casteller Košice.

Obchodné oddelenie Casteller Košice

Reklamácie Casteller Košice

Vedúci predajne Casteller Košice

Leták Casteller Košice

Už ste si prezreli najnovší leták Casteller? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Casteller Košice.

Ako a kde získať leták Casteller Košice?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Casteller je návšteva ľubovoľnej predajne Casteller Košice, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Casteller Košice online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Casteller Košice?
V najnovšom letáku Casteller Košice môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Casteller. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Casteller Košice
Navštívili ste už niektorú z predajní Casteller? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Casteller v meste Košice. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Casteller Košice nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Casteller Košice

Ak máte skúsenosť s predajňou Casteller Košice – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Casteller.

Hodnotenie a recenzie Casteller Košice

Máte na Casteller Košice otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Casteller a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Casteller Košice otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár