Caterina Košice – predajne, otváracie hodiny, kontakt

253

Caterina Košice

Caterina KošiceOverte si dostupnosť značkových predajní Caterina v meste Košice. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Caterina Košice. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Caterina, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Caterina Košice, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Caterina Košice.

Predajne Caterina Košice

Módna spoločnosť Caterina prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Caterina v meste Košice, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Caterina sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Caterina sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Caterina Košice môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Caterina v meste Košice, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Caterina Košice.

Mapa Caterina Košice

Ak ste úspešne našli adresu predajne Caterina Košice, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Caterina ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Caterina Košice

Ak plánujete návštevu predajne Caterina Košice, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Caterina Košice, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Caterina sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Caterina Košice

Caterina KošiceHľadáte bližšie informácie o značke Caterina, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Caterina Košice. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Caterina Košice.

Obchodné oddelenie Caterina Košice

Reklamácie Caterina Košice

Vedúci predajne Caterina Košice

Leták Caterina Košice

Už ste si prezreli najnovší leták Caterina? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Caterina Košice.

Ako a kde získať leták Caterina Košice?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Caterina je návšteva ľubovoľnej predajne Caterina Košice, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Caterina Košice online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Caterina Košice?
V najnovšom letáku Caterina Košice môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Caterina. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Caterina Košice
Navštívili ste už niektorú z predajní Caterina? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Caterina v meste Košice. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Caterina Košice nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Caterina Košice

Ak máte skúsenosť s predajňou Caterina Košice – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Caterina.

Hodnotenie a recenzie Caterina Košice

Máte na Caterina Košice otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Caterina a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Caterina Košice otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár