Céline Košice – predajne, otváracie hodiny, kontakt

221

Céline Košice

Céline KošiceOverte si dostupnosť značkových predajní Céline v meste Košice. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Céline Košice. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Céline, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Céline Košice, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Céline Košice.

Predajne Céline Košice

Módna spoločnosť Céline prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Céline v meste Košice, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Céline sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Céline sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Céline Košice môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Céline v meste Košice, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Céline Košice.

Mapa Céline Košice

Ak ste úspešne našli adresu predajne Céline Košice, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Céline ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Céline Košice

Ak plánujete návštevu predajne Céline Košice, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Céline Košice, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Céline sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Céline Košice

Céline KošiceHľadáte bližšie informácie o značke Céline, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Céline Košice. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Céline Košice.

Obchodné oddelenie Céline Košice

Reklamácie Céline Košice

Vedúci predajne Céline Košice

Leták Céline Košice

Už ste si prezreli najnovší leták Céline? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Céline Košice.

Ako a kde získať leták Céline Košice?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Céline je návšteva ľubovoľnej predajne Céline Košice, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Céline Košice online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Céline Košice?
V najnovšom letáku Céline Košice môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Céline. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Céline Košice
Navštívili ste už niektorú z predajní Céline? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Céline v meste Košice. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Céline Košice nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Céline Košice

Ak máte skúsenosť s predajňou Céline Košice – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Céline.

Hodnotenie a recenzie Céline Košice

Máte na Céline Košice otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Céline a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Céline Košice otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár