Celio Košice – predajne, otváracie hodiny, kontakt

1 037

Celio Košice

Celio KošiceOverte si dostupnosť značkových predajní Celio v meste Košice. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Celio Košice. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Celio, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Celio Košice, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Celio Košice.

Predajne Celio Košice

Módna spoločnosť Celio prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Celio v meste Košice, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Celio sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Celio sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Celio Košice môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Celio v meste Košice, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Celio Košice.

Mapa Celio Košice

Ak ste úspešne našli adresu predajne Celio Košice, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Celio ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Celio Košice

Ak plánujete návštevu predajne Celio Košice, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Celio Košice, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Celio sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Celio Košice

Celio KošiceHľadáte bližšie informácie o značke Celio, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Celio Košice. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Celio Košice.

Obchodné oddelenie Celio Košice

Reklamácie Celio Košice

Vedúci predajne Celio Košice

Leták Celio Košice

Už ste si prezreli najnovší leták Celio? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Celio Košice.

Ako a kde získať leták Celio Košice?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Celio je návšteva ľubovoľnej predajne Celio Košice, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Celio Košice online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Celio Košice?
V najnovšom letáku Celio Košice môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Celio. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Celio Košice
Navštívili ste už niektorú z predajní Celio? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Celio v meste Košice. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Celio Košice nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Celio Košice

Ak máte skúsenosť s predajňou Celio Košice – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Celio.

Hodnotenie a recenzie Celio Košice

Máte na Celio Košice otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Celio a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Celio Košice otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár