Cinque Košice – predajne, otváracie hodiny, kontakt

218

Cinque Košice

Cinque KošiceOverte si dostupnosť značkových predajní Cinque v meste Košice. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Cinque Košice. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Cinque, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Cinque Košice, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Cinque Košice.

Predajne Cinque Košice

Módna spoločnosť Cinque prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Cinque v meste Košice, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Cinque sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Cinque sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Cinque Košice môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Cinque v meste Košice, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Cinque Košice.

Mapa Cinque Košice

Ak ste úspešne našli adresu predajne Cinque Košice, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Cinque ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Cinque Košice

Ak plánujete návštevu predajne Cinque Košice, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Cinque Košice, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Cinque sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Cinque Košice

Cinque KošiceHľadáte bližšie informácie o značke Cinque, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Cinque Košice. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Cinque Košice.

Obchodné oddelenie Cinque Košice

Reklamácie Cinque Košice

Vedúci predajne Cinque Košice

Leták Cinque Košice

Už ste si prezreli najnovší leták Cinque? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Cinque Košice.

Ako a kde získať leták Cinque Košice?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Cinque je návšteva ľubovoľnej predajne Cinque Košice, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Cinque Košice online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Cinque Košice?
V najnovšom letáku Cinque Košice môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Cinque. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Cinque Košice
Navštívili ste už niektorú z predajní Cinque? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Cinque v meste Košice. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Cinque Košice nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Cinque Košice

Ak máte skúsenosť s predajňou Cinque Košice – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Cinque.

Hodnotenie a recenzie Cinque Košice

Máte na Cinque Košice otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Cinque a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Cinque Košice otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár