Coccodrillo Košice – predajne, otváracie hodiny, kontakt

553

Coccodrillo Košice

Coccodrillo KošiceOverte si dostupnosť značkových predajní Coccodrillo v meste Košice. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Coccodrillo Košice. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Coccodrillo, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Coccodrillo Košice, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Coccodrillo Košice.

Predajne Coccodrillo Košice

Módna spoločnosť Coccodrillo prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Coccodrillo v meste Košice, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Coccodrillo sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Coccodrillo sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Coccodrillo Košice môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Coccodrillo v meste Košice, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Coccodrillo Košice.

Mapa Coccodrillo Košice

Ak ste úspešne našli adresu predajne Coccodrillo Košice, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Coccodrillo ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Coccodrillo Košice

Ak plánujete návštevu predajne Coccodrillo Košice, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Coccodrillo Košice, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Coccodrillo sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Coccodrillo Košice

Coccodrillo KošiceHľadáte bližšie informácie o značke Coccodrillo, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Coccodrillo Košice. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Coccodrillo Košice.

Obchodné oddelenie Coccodrillo Košice

Reklamácie Coccodrillo Košice

Vedúci predajne Coccodrillo Košice

Leták Coccodrillo Košice

Už ste si prezreli najnovší leták Coccodrillo? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Coccodrillo Košice.

Ako a kde získať leták Coccodrillo Košice?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Coccodrillo je návšteva ľubovoľnej predajne Coccodrillo Košice, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Coccodrillo Košice online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Coccodrillo Košice?
V najnovšom letáku Coccodrillo Košice môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Coccodrillo. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Coccodrillo Košice
Navštívili ste už niektorú z predajní Coccodrillo? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Coccodrillo v meste Košice. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Coccodrillo Košice nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Coccodrillo Košice

Ak máte skúsenosť s predajňou Coccodrillo Košice – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Coccodrillo.

Hodnotenie a recenzie Coccodrillo Košice

Máte na Coccodrillo Košice otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Coccodrillo a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Coccodrillo Košice otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár